WatchGurd DNSWatchGo: skuteczna blokada ataków na specjalnych warunkach

Dodatkowa warstwa ochrony, automatyczne wykrywanie i blokowanie ataków phishingowych czy filtrowanie treści – to tylko niektóre funkcje usługi chmurowej DNSWatchGO , która w ofercie firmy WatchGuard jest już od pół roku. Od teraz każda firma może ją przetestować na specjalnych warunkach.

Z usługi DNSWatchGO można korzystać niezależnie lub w ramach pakietu Passport . Została ona zaprojektowana z przeznaczeniem dla firm średniej wielkości, które są zainteresowane wprowadzeniem dodatkowej warstwy zabezpieczeń, realizowanej poza infrastrukturą sieciową.

DNSWatchGO rozwiązuje najpilniejsze problemy firm w obszarze cyberbezpieczeństwa. Usługa gwarantuje automatyczną ochronę użytkowników końcowych przed atakami typu phishing i command and control oraz filtrowanie treści z wykorzystaniem 130 kategorii stron internetowych, tym samym zapewniających ochronę m.in. przed połączeniami z niepożądanymi stronami internetowymi, związanymi z bezpieczeństwem sieci.  

Jedną z innowacji zastosowanych w DNSWatchGO jest też wbudowana funkcja edukacyjna. Gdy pracownik firmy kliknie w link prowadzący do strony zawierającej złośliwy kod (np. w ramach kampanii phishingowej), zostanie przekierowany na stronę zawierającą treści wyjaśniające dlaczego popełnił błąd i jak może się przed tym ustrzec w przyszłości. Przygotowywane są też zbiorcze raporty, które przesyłane są do administratorów usługi w firmie. Wszystko po to, by podnieść świadomość użytkowników końcowych po ataku i zapobiegać takim sytuacjom w przyszłości.

Chcesz zagwarantować dodatkową warstwę ochrony swojej firmy w tym szczególnym okresie, gdy większość pracowników korzysta z pracy zdalnej? Wypróbuj DNSWatchGo przez 120 dni za darmo.

W sprawie szczegółów skontaktuj się z Michałem Jurczakiem – Product Managerem producenta w Veracomp (mail: michal.jurczak@veracomp.pl, tel. 691 480 113).